Polityka prywatności

Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj

Energokomplekt OOO, spółka zależna RESBUD SE, przeszła procedurę wdrożenia certyfikatu ISO 9001

03.05.2021

Energokomplekt OOO, spółka zależna RESBUD SE, przeszła procedurę wdrożenia certyfikatu ISO 9001

Energokomplekt OOO dołączyła do ponad miliona organizacji na całym świecie, które przeszły procedurę wdrożenia Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001. Norma jest jednym z najpopularniejszych międzynarodowych standardów oraz narzędziem określającym wymagania, które powinien spełniać system zarządzania jakością w organizacji.

Certyfikacja jest potwierdzeniem działań Spółki, mających na celu podnoszenie poziomu jakości wytwarzanych wyrobów i świadczonych usług, zaspokajających potrzeby wszystkich zainteresowanych stron, a także potwierdzeniem kierowania się zasadami zarządzania jakością zgodnie z międzynarodowymi standardami.
Ciągłe doskonalenie Spółki jest niezmiennym celem kierownictwa firmy. Energokomplekt OOO regularnie przeprowadza badania rynku w celu określenia potrzeb potencjalnych klientów oraz analizuje satysfakcję swoich klientów poprzez informacje zwrotne.
Energokomplekt OOO to wykonawca w kontraktach energetyczno-budowlanych oraz spółka handlowa z siedzibą w Jekaterynburgu, będąca kompleksowym operatorem dostaw sprzętu, materiałów, chemii budowlanej oraz specjalistycznych urządzeń dla dużych inwestycji infrastrukturalnych, w tym budowy i modernizacji instalacji energetycznych. Jej klientami są największe firmy budowlane na terenie Rosji i kilku krajów Wspólnoty Niepodległych Państw. Spółka działa też na kilku rynkach zagranicznych – od Polski i Estonii, po Daleki Wschód.

Od 4 lutego br. RESBUD SE posiada 100% udziałów w Energokomplekt OOO (87,8% bezpośrednio i 12,2% pośrednio). Energokomplekt OOO wypracował w 2019 roku przychody na poziomie 185 mln PLN, generując prawie 11 mln PLN zysku.

Do góry