Polityka prywatności

Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj

Zarząd GPW dopuścił do obrotu giełdowego ponad 1,7 mln akcji RESBUD SE

08.02.2022

Zarząd GPW dopuścił do obrotu giełdowego ponad 1,7 mln akcji RESBUD SE

8 lutego 2022 roku, uchwałą nr 114/2022, Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. dopuścił do obrotu giełdowego 1 741 000 akcji spółki RESBUD SE. Walory, zarejestrowane przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. pod kodem „EE3100142985”, zostaną wprowadzone do obrotu giełdowego na rynku równoległym 10 lutego br. RESBUD SE to nowoczesny, dynamicznie rozwijający się europejski holding, działający na rynku budownictwa, energetyki i inżynierii lądowej, a także produkcji, logistyki oraz dostaw materiałów dla sektora budowlanego i energetycznego. Akcje Spółki notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 2007 roku.

Więcej informacji: https://www.gpw.pl/pub/GPW/uchwaly/2022/114_2022.pdf.

 

Kontakt dla mediów: media@resbud.ee

Relacje inwestorskie: ir@resbud.ee

 

O Spółce

RESBUD SE to nowoczesny, dynamicznie rozwijający się europejski holding, działający na rynku budownictwa, energetyki i inżynierii lądowej, a także produkcji, logistyki oraz dostaw materiałów dla sektora budowlanego i energetycznego, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 2007 roku. Łączy nowoczesne podejście do biznesu z 70-letnim doświadczeniem w przemyśle budowlanym.

Wchodzące w skład jego portfolio inwestycyjnego spółki (Energokomplekt OOO, Conpol sp. z o.o. oraz Uniwersim sp. z o.o.) zajmują się przede wszystkim: budową obiektów inżynierii lądowej na traktach drogowych i kolejowych, wznoszeniem konstrukcji żelbetowych, robotami budowlanymi, inżynierią lądową, produkcją mas bitumicznych i betonów, a także dostawą materiałów i sprzętu dla dużych inwestycji infrastrukturalnych, w tym urządzeń do budowy oraz modernizacji instalacji energetycznych.

Do góry