AKTUALNOŚCI

 

Wyszukiwarka

 

informacje o firmie

 

Siedziba Zarządu:

Järvevana tee 9-40

11314 Tallinn

Estonia

tel. +372 602 7780

tel. +48 12 3071599

TIN / Ariregister nr 14617750

VAT: EE102234350

 

RESBUD SE
Oddział w Polsce

Zielna 20, 32-085

Modlniczka k. Krakowa

NIP: 1060007584

tel.: +48 12 3071599


Spółka notowana na GPW w Warszawie

 

Kapitał Akcyjny 26 028 229 EUR
Kapitał Akcyjny opłacony w całości

 

Aktualności

 

Energokomplekt OOO, spółka zależna RESBUD SE, przeszła procedurę wdrożenia certyfikatu ISO 9001

Rzeszów : 2021.05.03
Energokomplekt OOO, spółka zależna RESBUD SE, przeszła procedurę wdrożenia certyfikatu ISO 9001

Energokomplekt OOO dołączyła do ponad miliona organizacji na całym świecie, które przeszły procedurę wdrożenia Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001. Norma jest jednym z najpopularniejszych międzynarodowych standardów oraz narzędziem określającym wymagania, które powinien spełniać system zarządzania jakością w organizacji.

Certyfikacja jest potwierdzeniem działań Spółki, mających na celu podnoszenie poziomu jakości wytwarzanych wyrobów i świadczonych usług, zaspokajających potrzeby wszystkich zainteresowanych stron, a także potwierdzeniem kierowania się zasadami zarządzania jakością zgodnie z międzynarodowymi standardami.

Ciągłe doskonalenie Spółki jest niezmiennym celem kierownictwa firmy. Energokomplekt OOO regularnie przeprowadza badania rynku w celu określenia potrzeb potencjalnych klientów oraz analizuje satysfakcję swoich klientów poprzez informacje zwrotne.

Energokomplekt OOO to wykonawca w kontraktach energetyczno-budowlanych oraz spółka handlowa z siedzibą w Jekaterynburgu, będąca kompleksowym operatorem dostaw sprzętu, materiałów, chemii budowlanej oraz specjalistycznych urządzeń dla dużych inwestycji infrastrukturalnych, w tym budowy i modernizacji instalacji energetycznych. Jej klientami są największe firmy budowlane na terenie Rosji i kilku krajów Wspólnoty Niepodległych Państw. Spółka działa też na kilku rynkach zagranicznych - od Polski i Estonii, po Daleki Wschód.

Od 4 lutego br. RESBUD SE posiada 100% udziałów w Energokomplekt OOO (87,8% bezpośrednio i 12,2% pośrednio). Energokomplekt OOO wypracował w 2019 roku przychody na poziomie 185 mln PLN, generując prawie 11 mln PLN zysku.

Kontakt dla mediów: media@resbud.pl
Relacje inwestorskie: ir@resbud.pl

O Spółce

RESBUD SE to nowoczesny, dynamicznie rozwijający się europejski holding, działający na rynku budownictwa, energetyki i inżynierii lądowej, a także produkcji, logistyki oraz dostaw materiałów dla sektora budowlanego i energetycznego. Spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od września 2007 roku. Łączy nowoczesne podejście do biznesu z 70-letnim doświadczeniem w przemyśle budowlanym.

Spółki wchodzące w skład portfolio inwestycyjnego RESBUD SE zajmują się przede wszystkim: inżynierią lądową, robotami budowlanymi, wznoszeniem konstrukcji żelbetowych, budową obiektów inżynierii lądowej na traktach drogowych i kolejowych, produkcją mas bitumicznych i betonów, a także dostawą materiałów i sprzętu dla dużych inwestycji infrastrukturalnych, w tym urządzeń do budowy oraz modernizacji instalacji energetycznych.

Resbud.pl, e-mail: resbud@resbud.pl